Szakács Teljes Munkaidős Munka

1 hete Vendéglátás, Idegenforgalom Biatorbágy   79 megtekintés
Munkaleírás

A Boldog Gizella Alapítvány szakácsot keres biatorbágyi idősotthonába

Munkarend: főállásban, 8 vagy 12 órás munkaidőben beosztás szerint

Feladatok: konyhai előkészítés, főzés, tálalás, ételminták biztosítása

Elvárások: előírt szakmai végzettség, érvényes erkölcsi bizonyítvány, empátia idősekkel, sérült személyekkel

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

Bérezés, juttatás:

  • megegyezés szerint, irányadó a közalkalmazotti bértábla plusz szociális ágazati pótlék
  • törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
  • meleg étkezés
  • kedvezményes áron szállás lehetőség biztosítása
  • stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat

Munkáltatóról bővebb információ: http://www.gizella.hu vagy a 06 70 4530884 telefonszámon

Jelentkezés: önéletrajzzal az [email protected] e-mail címen, vagy 2051 Biatorbágy Boldog Gizella u.1 levelezési címen

Cég Leírása
A munkáltatóval kapcsolatban információt a http://www.gizella.hu honlapon szerezhet.
Címkék
szakács