PHP fejlesztő Távmunka Munka

1 hete IT, Infromatika Budapest   74 megtekintés
Munkaleírás

PHP fejlesztőt keresünk hosszú távra, projekt alapon

Feladatok:
- Weboldalak és webáruházak fejlesztése, karbantartása
- Saját összetett rendszerek fejlesztése
- API kapcsolat, szinkronok kiépítése, tesztelése

Elvárások:
- Minimum 2 év back-end fejlesztői tapasztalat
- PHP 5/7 magabiztos használata
- MySQL / MariaDB ismerete
- AJAX technológiában szerzett tapasztalat
- jQuery alap szintű ismerete
- HTML / CSS alap szintű ismerete
- Önálló, igényes, kreatív munkavégzés
- Jó probléma megoldó készség

Előnyök:
- Verziókövető rendszer (GIT) használata
- OOP ismeretek
- MVC ismeretek
- Yii keretrendszer ismerete
- Összetett rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: CMS, CRM, komplex webáruház, stb.)
- HTML5 / CSS3 -ban szerzett tapasztalat
- Budapesti lakhely az esetleges személyes megbeszélésekhez
- Számlaképesség

Amit kínálunk:
- Változatos feladatok / projektek
- Hosszú távú munkalehetőség
- Otthoni munkavégzés
- Családbarát időzítések
- Nyugodt munkavégzés
- Bérezés óradíj vagy projekt alapon megegyezés szerint

Jelentkezni az [email protected] e-mail címre küldött önéletrajzzal és igényelt óradíjjal lehet.

Cég Leírása
Azoknak a kisebb-nagyobb vállalkozásoknak készítünk weboldalakat, webáruházat; tervezünk arculatot akik az interneten (is) szeretnének sikeresek lenni; mindezt megbízóink elképzelései szerint. Csapatunk komplex megoldásokat kínál online és offline tervezésben is, így megbízóink hátradőlve várhatják az elkészült terveket majd később az igényük szerint kialakított weboldalt/webáruházat.