Betanított munka Teljes Munkaidős Munka

4 napja Gyártás, termelés Dorog   43 megtekintés
Munkaleírás

Operátor

Női és Férfi munkatársakat keresünk, operátor pozícióba.

Betanított, könnyű fizikai munkára, több műszakos munkarendre.

Feladat:

  • Alkatrészek sorjázása, csavarozása, gépkezelés

Amit kínálunk:

- Alapbér + cafeteria + mozgóbér

- Céges buszjárat/ Utazás támogatás

- Modern, rendezett munkakörnyezet

- Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Dorog

Céges buszjárat az alábbi településekről:

Piliscsév, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tát, Tokod, Tokodüveggyár, Tokodaltáró, Kesztölc, Leányvár, Sárisáp, Annavölgy, Csolnok, Süttő, Nyergesújfalu

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével: [email protected]

Információ: 06 20 361 7531, 06 70 342 3710,

Cég Leírása
Az Insertus HR Kft.-ét azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hozzánk hasonló profilú cégekhez képest kibővített szolgáltatási palettát nyújtsunk ügyfeleink számára.Amitől gyorsabban vagyunk a döntéshozásainkban: A cégünk 100% magyar tulajdonú, így nem kötnek minket a multinacionális vállalatokra jellemző hosszadalmas jóváhagyási procedúrák.Ez a hatékonyságunk záloga is.Cégünk tulajdonosai 15 évet meghaladó autóipari tapasztalattal rendelkeznek. Nagyon jól tudjuk, hogy vezetőként Önnek mire van szüksége, mert mi is saját bőrünkön tapasztaltuk ugyanezen problémákat.