Arcápolási Tanácsadó Részmunkaidős Munka

1 hete Értékesítés, Kereskedelem Budapest   42 megtekintés
Munkaleírás

Magyarországon egyedülálló bőrfiatalító kezeléseket és szolgáltatásokat kínáló kozmetikai cég keres arcápolási tanácsadót.

Feladatok:

A cég által kitűzött célok elérése.

Termékek ismertetése az időpontra beérkezett vendégeink számára.

Vendégeink magas színvonalú kiszolgálása.

Professzionális tanács nyújtás.

Elvárások:

Megfelelő kommunikációkészség.

Nyitott személyiség.

Csapatszellem.

Igényes megjelenés.

Amit nyújtunk:

Versenyképes fizetés.

Folyamatos tréningek és képzések, amiket mi biztosítunk ingyenesen.

Motiváló juttatások.

Lendületes csapat egy modern munkakörnyezetben.

Helyszín: 1036. Budapest

Jelentkezni a megadott e-mail címünkön van lehetőség!

Cég Leírása
Magyarország egyetlen központja, ahol szakembereink és bőrspecialistáink várják vendégeinket, hogy végigkísérjék egy csodálatos és eredményekkel gazdag fejlődési úton, ahol arcbőrük szépsége, egészsége és esztétikája a legfontosabb.